Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Взаємостосунки в сім'ї.

Взаємостосунки в сім'ї Не завжди взаємостосунки в сім'ї добрі, чесні, сповнені любові і взаєморозуміння між усіма членами родини. І діти тонко відчувають сімейний розлад. Для них це травма, яка позначиться на їх подальшому житті.

 Адже сім'я - це організм, в якому кожен його член, для того, щоб цей організм нормально функціонував, повинен виконувати певну функцію, займати певне місце в системі рольових відносин у родині. Сімейна роль - одна з важливих ролей людини в суспільстві. Чоловік, дружина, батьки (мати, батько), син, дочка, брат, сестра, дідусь, бабуся - все це сімейні ролі.

 Чи все влаштовує Вас у взаємостосунках в сім'ї? Налагодивши їх, Ви отримаєте гарні і нові перспективи в своєму житті, сили та енергію рухатися вперед та досягати нових цілей свого життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

Танце - руховий психолог. Ельмаз, Виступи на фестивалях, Програми психолога, Консультації психолого, Страхи, тривоги, Невпевненість у собі, Взаємостосунки в сім'ї, Рука в руці, Ресурсозбереження, Інтерв'ю, Практичні вправи, Відео, Аудио

joomla3x