Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Рука в руці

Рука в руці

 Працюючи психологом в закладах освіти 8 років, я побачила важливість допомоги сім'ям в можливості розуміти один одного. Через різні фактори, взаємостосунки в сім'ї перестають бути теплими та довірливими. І одним із найважливіших факторів вважаю невміння батьків керувати собою, розуміти себе, а потім вже свою дитину.

 В наслідок, батьки поступають з дитиною так, як поступали їх батьки з ними. Або зовсім навпаки: якщо в сім'ї була зайва строгість, зараз може панувати вседозволеність. Якщо дві сторони не дослухалися один одного, дитина залишається зі своєю образою, злістю, емоцією, яку не знає, як конструктивно виплеснути, сам на сам. Реакція, яка відбувається неусвідомлено веде зазвичай або до того, що у дитини псується характер, або до того, що дитина починає хворіти.

 З цими наслідками, часто батьки борються дуже швидко. Зазвичай у них не має часу на більш глибокий розбір ситуації. Але якщо не має часу на улюблену дитину, то прийдеться миритися з наслідками. З тим, що дитина не буде спілкуватися, не буде поважати, прислухатися.

 Вихід завжди є. Можна змиритися з тим, що така дитина і такий у неї характер і далі буде як буде. Можно піти до свого психолога шкільного, дошкільного в державний або часний заклад і отримати індивідуальну консультацію. Можливо отримати рекомендації, щодо виховання.

 Я пропоную програму для сім'ї, завдяки якій Ви зрозумієте, як виправити ситуацію. Програму, яка навчить керувати своїми емоціями, реагувати на ситуацію усвідомлено, обираючи самий усвідомлений вибір поведінки.

 Гарантую:

1. Техніки керування поведінкою.
2. Розвиток емоційного інтелекту.
3. Налагоджування взаємостосунків.
4. Керування своїми ресурсами.
5. Позитивні та енергійні техніки, які допоможуть бути в гарному настрої.

В своїй діяльності я керуюся законами, Конституцією України, Конвенцією ООН про " Права дітей" та іншою нормативно - правовою документацією. Маю практику роботи в дошкільному, шкільному, позашкільному навчальному закладі. Маю диплом університету Драгоманова та інші сертифікати.Працюючи психологом в закладах освіти 8 років, я побачила важливість допомоги сім'ям в можливості розуміти один одного. Через різні фактори, взаємостосунки в сім'ї перестають бути теплими та довірливими. І одним із найважливіших факторів вважаю невміння батьків керувати собою, розуміти себе, а потім вже свою дитину. В наслідок, батьки поступають з дитиною так, як поступали їх батьки з ними. Або зовсім навпаки: якщо в сім'ї була зайва

 

 

 

Танце - руховий психолог. Ельмаз, Виступи на фестивалях, Програми психолога, Консультації психолого, Страхи, тривоги, Невпевненість у собі, Взаємостосунки в сім'ї, Рука в руці, Ресурсозбереження, Інтерв'ю, Практичні вправи, Відео, Аудио

joomla3x