Шаблоны Joomla здесь

Відео

   
   
         
Відео з психологічного Всеукраїнського фестивалю для: "Арт - практик. Діти". Тема: "Адаптація"     Привіт! Як справи всі твої", яка зближує людей, формує толерантність. Вправа виконується у руховій формі. Фестиваль:"Арт-практик. Діти" Влодимир - Волинськ. 2019 рік    
Фестиваль:"Арт практик. Діти" Вправа "Привіт. Як справи всі твої" Рухова вправа  на поліпшення адаптації дитини до дітей та дітей до дитини.
         
   
         
 "Казка про жінку з мішком соломи" Гарна казка на усвідомлення своєї  відповідальності. Відповідальність у кожного своя за свої почуття, емоції, слова, дії. А не за дорослу дитину і її вчинки. Якщо у Вас є почуття провини, боргу, образи перед дорослою дитиною, важливо відпрацювати з психотерапевтом, щоб ці почуття не заважали жити Вам та Вашій дитині. Тистить на рубрику контакти, та обирайте спосіб взаємодії. Під час карантину працюю дистанційно.    
"Самоцінність" Багато хто не чув навіть це слово. Але відчував його. Відео- поради психолога ЦДЮТ: "Враховуємо самоцінність" про рахування важливої якості людини, самоцінності, яка впливає на формування самооцінки дитини.
  Відео складається з 3-х частин:
1. Інформаційне повідомлення про самоцінність
2. Інформація про похвалу
3. Невелика практика для гармонізації свого стану, зняття напруження в тілі. Вправа для батьків.
    Приємного огляду. Тистить на контакти для організації консультації на цю тему.
   
"Притча про двох вовків"
   Знову і знову людина робить вибір. І якщо говорити про дітей, то дитина вчиться робити вибір частіше так, як роблять його батьки. Під впливом емоцій вибір відбувається на користь деструктивної поведінки руйнивливої сили, що надалі є привидом для сумнівів у собі чи рідних, знайомих, світі. Можна вибір робити по іншому. Тут важливо попрацювати зі своїми звичками. Пропоную Вам свою  підтримку в роботі зі своїми звичками. 😉
    Якщо Ви зацікавлені, звертайтесь. А для кращого розуміння цього поста, пропоную подивитися відео: "Притча про двох вовків" Приємного огляду. Тистить на вкладку для зв'язку, для узгодження часу та формату консультації.
         
       
         
Ресурси ,которые всегда со  мною". Ресурсы которые нужны, чтоб двигаться навстречу своему  здоровью, счастью, гармонии в жизни" ресурсно и уверенно всегда с нами. В нашем теле.
Предлагаю ознакомиться с алгоритмом. Жмите на кнопочку для связи, если есть вопросы.
       
         

Вправа з елементом нейрографіки для дітей, Вправа на зняття агресії, переживань, страхів

Танце - руховий психолог. Ельмаз, Виступи на фестивалях, Програми психолога, Консультації психолого, Страхи, тривоги, Невпевненість у собі, Взаємостосунки в сім'ї, Рука в руці, Ресурсозбереження, Інтерв'ю, Практичні вправи, Відео, Аудио

joomla3x