Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Виступи на фестивалях

Виступи на фестивалях

 Чи бували у Вас почуття того, що Ви відчували себе непотрібним, не важливим? Саме так може відчувати себе дитина, яка тільки пішла у садочок, школу або перейшла в іншу школу, переїхала в інше місце.

Кожна дитина має свої очікування і страхи. Очікування можуть бути того, що всі до дитини будуть посміхатися, будуть з дитиною доброзичливими, їй будуть поступатися, з нею будуть ділитися... Але очікування не виправдовуються і тоді дитина може почувати себе одиноко, ображено, ніяково. Тривожність дитини може зростати і збільшуватися. І якщо батьки, дорослі, не замислюються про те, що дитині треба допомогти, то тривожність переростає спочатку в " погану поведінку", потім в хворобу.

Саме тому я, сертифікований арт - терапевт в області танцювально - рухової терапії, розробила майстер - клас: "Адаптація? Легко!" на якому 7-8 грудня 2019 року в Києві пропоную познайомитися з інструментами психології для допомоги дітям в процесі адаптації. Ви дізнаєтеся про деякі моменти рухових вправ, які впливають на процес адаптації, вправи- енергізатори та те, як краще розуміти дитину, таким чином якісно їй допомогти. Отримаєте роздатковий матеріал з майстер- класу.

Я люблю, коли діти радіють і посміхаються, поважають один одного, тому запрошую на цей чудовий фестиваль і мій майстер- клас: "Адаптація? Легко!" для психологів шкіл, садочків, педагогів та батьків.

СМОТРЕТЬ

 

 

 

Танце - руховий психолог. Ельмаз, Виступи на фестивалях, Програми психолога, Консультації психолого, Страхи, тривоги, Невпевненість у собі, Взаємостосунки в сім'ї, Рука в руці, Ресурсозбереження, Інтерв'ю, Практичні вправи, Відео, Аудио

joomla3x